Günaydın’dan Dubai’ye 2. Şube!

Her kesime hitap eden farklı konseptleri ile hizmet verdiği her noktada etin en güvenilir adresi olan Günaydın, Dubai Mall’da açtığı Köfte & Döner şubesi ile yurtdışında da büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin et konusundaki en iddialı restoranı Günaydın, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ikinci şubesini Köfte & Döner konsepti ile Dubai Mall’da açtı.

Dubai Mall’da tabildot servisiyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Günaydın Köfte & Döner, uygun fiyatlı zengin menüsü ile hizmet veriyor. Misafirlerinin beklentilerini ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak Dubai Mall’a özel menüsüne yeni lezzetler de ekleyen Günaydın Köfte & Döner, alışveriş merkezi ziyaretçilerini, bölge sakinlerini ve turistleri geleneksel Türk mutfağıyla buluşturuyor.

51 yıl önce İstanbul’un Bostancı semtinde küçük bir kasap dükkânı olarak faaliyete başlayan Günaydın’ın kurucu ortaklarından olan ve “Etin Profesörü” olarak anılan Şef Cüneyt Asan açılış ile ilgili şunları söyledi; “Günaydın’ın her noktada aynı kaliteyle sunduğu otantik Türk mutfağının, Dubai’de hem lokal misafirlerimiz hem de turistler tarafından beğenilmesinden dolayı çok mutluyuz. Bu ilginin bir sonucu olarak Dubai’de ikinci restoranımızı açmanın heyecanını yaşıyoruz. Hızlı servis ve uygun fiyatlı menüsü ile Köfte & Döner konseptinde Dubai Mall’da hizmet verecek yeni şubemizin de kısa zamanda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Dubai Mall şubemize özel olarak hazırladığımız ek lezzetlerimizin yanı sıra en kaliteli etler ile hazırlanan imza yemeklerimizle her zamanki gibi farkımızı ortaya koyacağız.”

Dubai’deki Türk mutfağı severlerin adreslerinden olacak Günaydın Köfte & Döner’in menüsünde ana yemek olarak Cızbız Köfte, İnegöl Köfte, Kaşarlı Köfte ve döner seçenekleri öne çıkarken; Köri Soslu Tavuk ve Barbekü Soslu Tavuk gibi alternatifler ise beyaz et severlerin damak zevkine hitap ediyor.  Başlangıç ya da ana yemeklerin yanına tercih edilebilecek humus ve yaprak sarma gibi geleneksel lezzetlerin yanı sıra çoban salata ve karışık yeşil salata gibi farklı alternatifler de menüde bulunuyor. Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden; Lokma ve Halep Tatlısı ise alışveriş molalarına ve yemek sonralarına keyif katıyor.

 

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış